Karrier

Jelentkezz Ügyfélszolgálati munkatársnak a Weblerbe!

A hallgatókkal történő kapcsolattartás és adminisztrációs ügyintézés lesz az új munkatársunk feladata.
Feladatok:
- az érdeklődő hallgatók tájékoztatása
- a tanfolyamokkal kapcsolatos adminisztráció
- kapcsolattartás az oktatókkal
Elvárások:
- agilis, proaktív, kommunikatív személyiség
- office programok ismerete, irodai környezetben történő munkavégzés készségszinten
Pályakezdők vagy kezdő tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését is várjuk
Előny:
- felsőfokú végzettség és/vagy oktatásban és/vagy pénzügyi területen szerzett végzettség, tapasztalat
Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület, esetenként home office
Jelentkezésed a lap alján látható email form kitöltésével és az oktatas_at_webler.hu címen várjuk!

Szeretnél akár az állásod mellett is végezhető munkát?

Ha nem csak csinálni, hanem tanítani is tudod, jelentkezz az alábbi területekre:

  • JAVA oktató
  • React
  • Angular
  • Node.js
  • WEB oktató
  • GRAFIKUS oktató
Ha tudásod és tapasztalatod, esetleg végzettséged lefedi a kihirdetett tanfolyamaink tematikáját, szívesen adod át tudásodat másoknak és szeretnél ezzel pénzt is keresni, akkor írj az alábbi felületen nekünk egy emailt, amelyben néhány sorban bemutatkozol és mindenképpen megadod az elérhetőségedet!